RÁNO vitamínový čajový nápoj 75g

 

 

Porovnať

Popis

RÁNO vitamínový čajový nápoj 75

Sila prírody v podobe výnimočného nápoja urobí Vaše ráno veselé a plné energie. Ranný nápoj je osviežujúci a tonizujúci, komplexne posilňuje organizmus.

ZLOŽENIE

50% listy a kvety vŕbovky úzkolisté (70 stopových prvkov vrátane železa, horčíka, draslíka, sodíka, medi, 18 aminokyselín, bioflavonoidu, Vitamínu A, B, C, pektínu, chlorofylu), 10% kvety jablko, 10% plody šípku, 10% čučoriedky

MNOŽSTVO

75 g Po zaliatí čaju horúcou vodou (60–90 stupňov) môžete vidieť zmenu farby Ivan čaju od svetlej až po temne tmavú, pričom v každom okamihu je čaj vhodný pre iný druh celenia tela a harmonizácia. Preto si každý z vás môže vybrať, ktorá z farieb a vôní je pre vás najpríjemnejšia. Keď viete načúvať svojmu telu a sami sebe, potom vždy zvolíte ten pravý okamih, kedy čaj piť. Vedľajšími prejavmi sú ľahkosť pitia, príjemná vôňa, pocit uvoľnenia, pocit navracajúca sa sily do tela a mnoho ďalších prejavov, ktoré pocítite. Viac o Ivan čaji Vrbovka úzkolistá neobsahuje negatívne elementy, ako je kyselina šťaveľová, kofeín a puríny. Najväčšou prednosťou je jej bezkofeínová zložka, preto nenarúša metabolické procesy v našom tele.